Održano Državno natjecanje prometnih škola...Ante Papak pobjednik u kategoriji pomorski nautičar

Od 13. do 15. travnja u organizaciji srednje škole Ambroza Haračića iz Malog Lošinja u hotelskom naselju Solaris održalo se Državno natjecanje prometnih škola Republike Hrvatske u ukupno sedam disciplina (Tehničar cestovnoga prometa,Tehničar za željeznički promet, Zrakoplovni prometnik, Tehničar PT-prometa, Tehničar za logistiku i špediciju, Vozač motornoga vozila, i Pomorski nautičar).

Titulu najuspješnijeg u kategoriji pomorski nautičar odnio je Ante Papak, učenik 4.C razreda naše škole, što je treći put zaredom da naši učenici ostvaruju takav uspjeh (prije dvije godine pobjednik je bio Stipe Mićin, a prošle Ivan Rakić). Treba naglasiti da im je svima mentor bio prof. Davor Lakoš te mu i Anti ovim putem čestitamo i želimo još puno ovakvih uspjeha.

ČESTITAMO!!!!!!

Više slika u fotogaleriji....

objavio: Administrator   datum: 18. 4. 2016.