Održano je Državno natjecanje prometnih škola...Ivan Rakić pobjednik u kategoriji pomorski nautičar

Od 22. do 24. travnja u hotelskom naselju Solaris održalo se Državno natjecanje Pomorskih i prometnih škola Republike Hrvatske u ukupno sedam disciplina (Tehničar cestovnoga prometa,Tehničar za željeznički promet, Zrakoplovni prometnik, Tehničar PT-prometa, Tehničar za logistiku i špediciju, Vozač motornoga vozila, i Pomorski nautičar).

Titulu najuspješnijeg u kategoriji pomorski nautičar odnio je Ivan Rakić, učenik 4.C razreda naše škole što je drugi takav uspjeh nakon prošlogodišnje pobjede Stipe Mićina u istoj kategoriji. Ivanov (i Stipin) mentor je bio prof. Davor Lakoš.

ČESTITAMO!!!!!!

Slike sa natjecanja pogledajte u Foto-galeriji.

objavio: Administrator   datum: 30. 4. 2015.