STOP NASILJU !

Prometno-tehnička škola Šibenik izražava najdublju sućut obiteljima, prijateljima, školskim kolegama i svima koji su izgubili svoje najmilije u tragediji koja se dogodila u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar u Beogradu.
Ovim putem još jednom želimo poslati poruku da je svako nasilje neprihvatljivo i da su škole, pa tako i naša, mjesta nulte tolerancije na nasilje.

Svi naši učenici koji se osjećaju preplavljeno beogradskom tragedijom ili ih muči nešto drugo (škola i ocjene, obiteljski problemi, teškoće prilagodbe, problemi mentalnog zdravlja itd.) mogu se svakodnevno obratiti stručnoj službi škole (pedagoginji i/ili psihologinji). Roditelji koji su zabrinuti za svoje dijete, uočavaju nagle promjene u ponašanju i/ili raspoloženju, pad školskog uspjeha, promjene u navikama i interesima također mogu kontaktirati razrednike/ice i stručnu službu škole (pedagoginju i/ili psihologinju).

PEDAGOG: KATARINA ŠTAMPALIJA
Telefon: 022/331 - 615
PSIHOLOG: PETRA KASAP
Mobitel: 097/728 - 9406

U nastavku Vam dijelimo članke Poliklinike za zaštitu djece i mladih grada Zagreba te udruge „kako si“ u kojima možete pronaći više korisnih informacija vezano za komunikaciju s djecom i mladima nakon zastrašujućeg događaja.

Djeca trebaju našu podršku nakon zastrašujućeg događaja u školi u Beogradu | Poliklinika za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba (poliklinika-djeca.hr)

Beograde, mislimo na tebe – kako si?

objavio: Administrator   datum: 8. 5. 2023.