PROCEDURA IZDAVANJA DUPLIKATA/PRIJEPISA SVJEDODŽBI

Ukoliko je razredna i/ili završna svjedodžba izgubljena, duplikat/prijepis možete zatražiti obrascem Zahtjeva za izdavanje duplikata/prijepisa svjedodžbe.

Obrazac Zahtjeva možete preuzeti ovdje ili osobno u referadi škole.

Uredno popunjen Zahtjev predaje se u referadi škole, svakim radnim danom, u vremenu od:

8 – 11 sati u jutarnjoj smjeni škole;

14 – 17 sati u popodnevnoj smjeni škole.

Za svaku pojedinu svjedodžbu potrebno je uz zamolbu:

• uplatiti 50,00 kn po traženoj svjedodžbi na račun škole koji je naveden na priloženoj uplatnici

Nakon izvršene uplate, duplikat/prijepis svjedodžbe možete preuzeti osobno u referadi škole sukladno gore naznačenom radnom vremenu.

Osobe koje nisu u mogućnosti osobno zatražiti ili doći po duplikat/prijepis svjedodžbe trebaju podnositelju zamolbe, odnosno osobi koja će podići duplikat/prijepis dati punomoć.

Sukladno odredbama Zakona o općem upravnom postupku duplikat/prijepis svjedodžbe izdaje se u roku od 15 dana od uredno zaprimljenog zahtjeva