U Šibeniku će se održati događanje na temu „Kako razvijati karijeru uz pomoć alata EU“.

Poštovani,

U Šibeniku će se 13.3.2015. održati događanje na temu „Kako razvijati karijeru uz pomoć alata EU“. Na događanju će predstavnici Agencije za mobilnost i programe EU iz Zagreba te CISOK Šibenik prisutne upoznati s uslugama europskih inicijativa Europassa, Euroguidancea i Eurodeska te Centara za informiranje i savjetovanje o karijeri – CISOK Šibenik.

Ovim bismo Vas događanjem željeli upoznati s mogućnostima koje spomenute inicijative i ustanove nude osobama na tržištu rada, prije svega tražiteljima posla te učenicima i studentima na različitim obrazovnim razinama, a kojima bi predstavljene usluge bile važne prilikom profesionalnog usmjeravanja. Navedene inicijative ujedno potiču mobilnost mladih kao sredstvo koje doprinosi njihovu osobnom razvoju te jačanju njihove zapošljivosti. One također upućuju i savjetuju građane o EU politikama, pružaju informacije o mogućnostima ostvarivanja mobilnosti, pomažu im u predstavljanju te jasnom i vjerodostojnom bilježenju osobnih, obrazovnih i profesionalnih postignuća u nacionalnom i europskom kontekstu.

Na događanju će se održati i dvije konkretne radionice na kojima će se sudionici moći detaljnije upoznati s alatima i tehnikama koji će im pomoći u razvoju karijere te im pružiti nova znanja i vještine u procesu traženja zaposlenja.

Više o događanju, program, poziv i prijavu možete pronaći ovdje:

objavio: Administrator   datum: 10. 3. 2015.