Odobren Erasmus+ projekt za strukovno obrazovanje "Koraci u budućnost"

S velikim zadovoljstvom obavještavamo sve naše drage učenike, zaposlenike te lokalnu zajednicu o odobrenju našeg prvog samostalnog Erasmus+ projekta za strukovno obrazovanje pod imenom Koraci u budućnost.

Agencija za mobilnost i programe EU prepoznala je naše potrebe te nam je 20. svibnja odobrila projekt i time omogućila projektnu mobilnost za ukupno 25 učenika i 4 nastavnika u Sevilli u Španjolskoj. S obzirom na cijelu situaciju, mobilnost upravo pokušavamo odgoditi za proljeće 2021, no cijeli projekt i povezane aktivnosti kreću već 1. 9. 2020.

Natječaj za sve sudionike bit će objavljen u devetom mjesecu, a do tada vam, dragi učenici, skrećemo pozornost na marljivi trud i rad jer, ukoliko želite direktno sudjelovati u ovom ili nekom budućem projektu, svaka ocjena i uzorno vladanje će vam biti bitno!

U prilogu možete pročitati sažetak cijelog projekta.

Lijep pozdrav svima!

Erasmus+ tim

Priloženi dokumenti:
Projekt_Koraci_u_buducnost.pdf (116.77 KB)

objavio: Administrator   datum: 29. 5. 2020.