POČETAK DRUGOG ODGOJNO OBRAZOVNOG RAZDOBLJA

Stožer civilne zaštite Šibensko-kninske županije, uvažavajući procjenu epidemiološke službe Zavoda za javno zdravstvo Šibensko-kninske županije i javno izneseno stajalište Ministarstva znanosti i obrazovanja preporučuje da nastava na području Šibensko-kninske županije započne 18. siječnja 2021.

Pridržavajući se tih preporuka i uz suglasnost Upravnog odjela za prosvjetu, znanost, kulturu i šport Šibensko-kninske županije, Prometno-tehnička škola Šibenik od 18.siječnja 2021.godine organizira nastavu po:

-              Modelu A za sve četvrte razrede ( 4.a, 4.b, 4.c, 4.d)

-              Modelu C za sve ostale razrede

Stručnu praksu, vježbe i individualnu nastavu, a također po preporukama Stožera civilne zaštite Šibensko-kninske županije, moguće je realizirati na uobičajeni način uz pisanu suglasnost roditelja i pridržavajući se svih preporučenih epidemiološkim mjera.

NASTAVA POČINJE U POSLIJEPODNEVNOJ SMJENI PO RASPOREDU BEZ OBZIRA NA MODEL.

U prilogu je obrazac za pismenu suglasnost roditelja.

Ravnatelj:

Marijan Bilić, dipl.ing.

Priloženi dokumenti:
Suglasnost_za_prakticnu_nastavu.docx (13.77 KB)

objavio: Administrator   datum: 14. 1. 2021.