Upisi 2022/2023 - postupak upisa u Prometno-tehničku školu

Upisi u 1. razred šk.god.2022./2023. održat će se od 11.07.2022. do 13.07.2022. u vremenu od 8-12 sati u učionici br.8 (do zbornice) na lokaciji Put Gimnazije 64 (zgrada gimnazije). Potrebne dokumente se može dostaviti i elektronskim putem (slikane ili skenirane) na adresu elektronske pošte admin@ss-prometno-tehnicka-si.skole.hr te tada nije potrebno dolaziti u školu. Elektronskim putem dokumente možete dostavljati i prije ponedjeljka (11.07.).

(Upisnicu za upis elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati. )

admin@ss-prometno-tehnicka-si.skole.hr

POTREBNI DOKUMENTI SU:

1. ISPISANA I POTPISANA UPISNICA (MOŽETE JE ISPISATI I KOD NAS)

2. DOKUMENTACIJA NA OSNOVI KOJE STE EVENTUALNO OSTVARILI DODATNE BODOVE.

3. POTVRDA MEDICINE RADA (POMORSKI NAUTIČAR, TEHNIČAR ZA JAHTE I MARINE I VOZAČ MOTORNOG VOZILA) ODNOSNO LIJEČNIKA ŠKOLSKE MEDICINE ZA TEHNIČARA CESTOVNOG PROMETA.

4. UPLATNICA: - U PRILOGU

Priloženi dokumenti:
Postupak_upisa.pdf (364.40 KB)
UPLATNICA.pdf (416.41 KB)

objavio: Administrator   datum: 20. 6. 2022.