Obavijest za učenike sudionike školskog projekta "Održivi razvoj i revitalizacija otoka Šibensko – kninske županije (Otok Krapanj)"

U srijedu 18.listopada 2023. planiran je u sklopu školskog projekta "Održivi razvoj i revitalizacija otoka Šibensko – kninske županije (Otok Krapanj)" odlazak 21 učenika sudionika školskog projekta i 2 nastavnika  (u projektu je ukupno 23 učenika, 11 nastavnika te ravnatelj i pedagoginja škole) na otok Krapanj.

Polazak autobusa iz Šibenika za Brodaricu je u srijedu 18.listopada 2023. u 08:50h sa autobusnog kolodvora Šibenik, brod za otok Krapanj iz Brodarice polazi u 09:20h. Povratak sa otoka Krapnja za Brodaricu je brodom u 12:10h, a polazak autobusa iz Brodarice za Šibenik je planiran u 12:20h.

Svi učenici koji idu na Otok Krapanj sa sobom moraju ponijeti suglasnost potpisanu od strane roditelja/staratelja. Obrazac za suglasnost te popis učenika i nastavnika koji će ići na Otok Krapanj su u prilogu.

Davor Lakoš

objavio: Davor Lakoš   datum: 17. 10. 2023.